אודות זמן כרמל

קייטרינג זמן כרמל הוא קייטרינג ייחודי בנוף הישראלי שכן הוא מתבסס על טהרת המטבח הדרוזי המרתק, אך עם זאת שומר על כשרות וכולל גם מגוון רחב של מנות נוספות שלא מהמטבח הדרוזי, כך שניתן לקבל מצד אחד תפריט קייטרינג דרוזי מסורתי אותנטי או לחילופין, אם מעדיפים – תפריט משולב של אוכל דרוזי יחד עם סגנונות אוכל אחרים ועדכניים יותר.
הקייטרינג שלנו הוא קייטרינג בפריסה ארצית וילך אחר האירוע שלכם לכל מקום אליו יגיע בארץ, גם עד ללב הטבע אם בחרתם לערוך את האירוע שלכם בשטח פתוח.

fixed pic

זמן כרמל נמצא כבר שנים רבות בשטח ומנוהל על ידי מיקי פרחי המביא עימו ניסיון של 20 שנה בתחום הקייטרינג לאירועים, הפקת אירועי תוכן בטבע, ארגון ימי גיבוש, אירועי חברה, טיולי שטח, כנסים ואירועים מיוחדים לחברות וארגונים, ביצוע והפקה בסטנדרטים גבוהים ועוד. הצוות שלנו מקצועי ומנוסה מאוד ויעשה הכל על מנת להתאים את האירוע לצרכים שלכם עד לפרטים הכי קטנים.

הקייטרינג שלנו מתאים למגוון רחב מאוד של אירועים, בין אם זה אירועים משפחתיים כמו בר/בת מצווה, ברית, חתונה או כל מפגש משפחתי חגיגי ובין אם זה אירועים בשטח ובטבע – תחום שמתפתח וצובר פופולריות ודורש יד מקצועית שתדע איך לנווט ולהתאים את התפריט לאירוע עצמו בצורה נכונה ומקצועית.

בנוסף לקייטרינג שלנו, לזמן כרמל יש גם מתחם אירועים עם נוף יפיפה ומגוון שירותים נוספים:
מתחם זמן כרמל – מתחם קסום לאירועים, אירוח דרוזי במתחם שלנו, השכרת דוכני מזון לאירועים, ארגון ימי כיף וימי חברה, אירועים עסקיים ועוד.

זמן כרמל – קייטרינג דרוזי עם תרבות של אירוח - מטבח דרוזי המשלב מבחר טעמים, ריחות וצבעים.
השירות ניתן במתחם זמן כרמל או בכל מקום אחר בפריסה ארצית.
השאירו פרטים או התקשרו