אירועים לחברות

אירועים לחברות – טיפים לאירוע חברה מוצלח

לא קל להפיק אירועים לחברות ולסגור אירוע שהעובדים לא ישכחו ויפיקו ממנו ערך מוסף זו משימה מורכבת מאוד.
המאמר הבא ינסה לשפוך קצת אור ולעזור בארגון אירועים לחברות.

את האירועים המוצלחים ניתן ליצור באמצעות אחד או יותר מבין האמצעים הבאים:
לוקיישן מיוחד –למרות שאירועי חברה מקובלים נערכים באולמות או במרכזי כנסים, ישנה אפשרות לבחור דווקא לוקיישנים ייחודיים ויוצאי דופן, כמו מתחם זמן כרמל, בו יש גם אולם אירועים/כנסים וגם רחבת חיצונית גדולה סביב בריכות שחייה, המוקפת בנוף הציורי של דליית אל כרמל.
אירוע קונספט – חוויה אירוע מיוחדת יכולה להיווצר באמצעות בחירה באירוע קונספט. לא משנה אם בוחרים קונספט מוכר או חדשני, חשוב לעשות זאת בצורה מושקעת, עם תשומת לב לפרטים הקטנים.
פעילות – אירועים בשילוב הדרכה ופעילויות הם מתכון להצלחה, במיוחד בקרב עובדים שעבודתם משרדית ואינה כוללת פעילות גופנית או אקטיבית יום יומית.
קייטרינג –עניין האוכל, השתייה והמתוקים לוקחים חלק מרכזי באירוע עצמו ותורמים להצלחתו – בזמן כרמל תוכלו להנות עם קייטרינג דרוזי
מופע – חלק לא קטן מהאירועים כוללים גם הופעה. ההופעה יכולה להיות של אומן מפורסם, נגנים או בדרנים. יש מקום לשקול כחלופה הופעה בשיתוף הקהל כגון קריוקי או ערב זמר, המחזה, סטנד -אפ ועוד.

בחירה בחברה הפקה מקצועית, שצברה ניסיון בהפקות בכלל וכזאת של אירועי חברה בפרט, הינה הצעד הראשון ואולי החשוב ביותר, שיקבע את החוויה הסופית שתתקבל.

הפקת חתונה בטבע
הפקה של כיף

כאשר בוחרים להפיק אירוע חברה לעובדים, חשוב לזכור שמדובר על חוויה מהנה, שצריכה להוות יציאה של ממש מהשגרה. כיום, בעידן של גירוים רבים ומתחלפים, אין ספק שגם כאן צריך להיות יצירתיים ומעניינים במיוחד בכדי ליצור רושם וייחוד.
לדוגמא: אירוע בבריכה, אירוע על חוף הים, פעילות חדשנית דיגיטלית ועוד..

הפקה של גיבוש

אין ספק שהתחום של אירועים לחברות לעובדים מהווים אטרקציה של ממש, שתורמת ליציאה מהשגרה, בדרך מהנה מאוד. עם זאת, כדאי לזכור שאפשר להפוך את האירועים הללו למסגרת מגבשת עם ערך מוסף.
כאשר משלבים פעילות חברתית עם חוויות מלכדות, ביחד עם מסרים בעלי ערך ונטיעת מוטיבציה, יש בכך משמעות חשובה לתרבות הארגונית ואפילו לביצועים העסקיים.

הפקה מקצועית

כאשר בוחרים חברה איכותית לצורך הרמת האירוע כדאי לקחת בחשבון שלא כל חברה מספקת את כל השירותים. ישנן חברות שמציעות לא רק הרמה של אירוע אלא גם מסייעות בבניית קונספט והתאמתו לרוח הארגון מא’ ועד ת’.