ימי גיבוש בצפון

ימי גיבוש בצפון

ימי  גיבוש בצפון ובכלל נועדו למספר מטרות עיקריות וחשובות:

  1. הכרות מעמיקה ואישית של צוות העובדים ללא "הררכיה מעמדית" שיש בארגון עצמו.
  2. יצירת נאמנות ולויאליות של העובד למקום עבודתו.
  3. הרגשת שייכות לחברה מעצם הבילוי, הנאה והחוויות המשותפות.

היציאה מהשגרה ושבירת הרגלי היום יום מעלה את המוטיבציה, משחררת, מרימה מורל ומאחדת את הארגון בהרגשה משותפת של הצלחה וגיבוש.

קיים מגוון רחב של ימי כיף ופעילויות חברתיות, ולכן מדי פעם כדאי להרחיק לימי גיבוש בצפון ולהנות מחוויות מגוונות אשר מלאות בנופים ירוקים, מרחבים עצומים, טבע במלוא הדרו, חוויות קולינריות, פעילויות גיבוש שונות, וטיולים בשמורות הטבע.

פעילויות של ימי כיף במתחם זמן כרמל הנמצא בראשו של הכפר הפסטורלי דלית אל כרמל ומשקיף אל נוף עוצר נשימה משלבות הן חוויות טבע והן חוויות פאן במתחם המציע 3 בריכות שחייה (מותאמות גיל), אולם אירועים/כנסים, מטבח קולינרי כשר, מתחם סגור ופרטי ואירוח דרוזי מפנק כמנהג המסורת הדרוזית.
ימי כיף במתחם זמן כרמל משלב בתוכו פעילויות בתוך המתחם עצמו ופעילויות שטח מגוונות בסמטאותיו של הכפר הציורי. שילוב של חוויה, ריחות, טעמים ותכנים.

קייטרינג לבר מצווה / קייטרינג לבת מצווה

בתכנון ימי גיבוש בצפון ניתן לשלב אטרקציות אקסטרים כמו טיולי ג'יפים, טרקטורונים, סנפלינג וטיול שטח רגלי לצד פינוק במתחם הבריכות שמציע מתחם זמן כרמל.
ההפוגה משגרת היום, הגיבוש החברתי, החוויות, ההפעלות האקטיביות הדורשות עבודה בצוות והתמודדות עם משימות שונות מגבירה את המוטיבציה של העובדים, מפתחת חשיבה יצירתית ותקשורת חיובית מפרה.
חוויות אלה מעצימות את הרגשת הזהות והשייכות לארגון.

גוף ארגוני ששולח את עובדיו ליום כיף שכזה מקבל ערך נוסף מעובדיו, רצון להשקיע, לתרום, ליזום, לעבוד שעות נוספות ובכך להניע את העובד לפעול למען קידום מטרות החברה.

רעיונות לסוגי הפעלות – ימי גיבוש בצפון

  • פעילות ספורטיבית אתגרית בבריכה.
  • מהנעה להנעה – יום ספורט אתגרי ומאתגר .
  • סדנאות בישול בטבע.
  • אירועים מוזיקליים: "מוזכה", תופים וקצרים.
  • סנפלינג
  • טיולי ג'יפים/טרקטרונים

צאו למרחב, לטבע ולאוויר הפתוח, שחררו רגשות ומעצורים ותחוו חוויה שתעלה את המורל והחיוך על הפנים.