ימי גיבוש וכיף לעובדים – המקום שהעובדים שלכם רוצים להגיע אליו

אנו יודעים כי ימי גיבוש וכיף לעובדים ובכלל גיבוש בין אנשים הינו תהליך הדורש ניסיון רב, ערבוב והתאמה נכונים של כל המרכיבים, בחירת המקום, הזמן והמינון הנכון.
מטרתם של ימי כיף הם בעיקר לצורך גיבוש העובדים, העלאת המורל בסביבת העבודה, והענקת התחושה לעובדים שהחברה משקיעה בהם וכדי להצליח להפיק יום גיבוש וכיף לעובדים לא סומכים על יד המקרה, אלא מתכננים את הפעילות כך שתאפשר לכל משתתף לתרום בהתאם ליכולתו וכישוריו.

אז איך לבחור את ימי גיבוש וכיף לעובדים שלכם?

האוכל

אוכל הוא אחד המוטיבים החשובים ביום שכזה. אוכל טעים, טרי ובשפע מעלה את המורל וההרגשה הכללית של המשתתפים באירוע. בחירת הקייטרינג וסוג התפריט המתאים ליום הכיף, ולמגוון העובדים בחברה. התייחסו גם לשומרי מסורת, טבעונים, צמחונים ואוהבי הבשר.
כיום יש מבחר גדול של סוגי הגשות וקייטרינג: קייטרינג דרוזי, קייטרינג חלבי, קייטרינג טבעוני ועוד..

עותק של ron friedman-160

פעילות מגבשת

מטרת היום כיף היא גיבוש העובדים. לכן חשוב לבחור בפעילות שמאפשרת אינטראקציה ביניהם, דוגמא לפעילות כזאת ניתן למצוא בימי כיף שכוללים משימות וזכייה בפרס, או בחוויה של טיול ג'יפים, ואפילו בסדנת אלתור מצחיקה שכוללת אינטראקציה בין העובדים.
יום גיבוש, יכול לבנות חברויות בין העובדים ובכך להקנות אווירה נעימה במשרד ואף לייעל את עבודת הצוות בין כולם. 

המקום

מתחם זמן כרמל הינו מקום אידיאלי ליום כיף וגיבוש לעובדים – מקום אחד שמרכז אוכל, פעילות ותוכן, גישה נוחה, חנייה, אישורים וביטוחים, רישיון יצרן, שירותים ורמת שירות. כל הפרטים הקטנים הם אבני היסוד בהפקת יום כיף מוצלח.

זמן כרמל – קייטרינג ים תיכוני עם תרבות של אירוח - מטבח המשלב מבחר טעמים, ריחות וצבעים.
השירות ניתן במתחם זמן כרמל או בכל מקום אחר בפריסה ארצית.
השאירו פרטים או התקשרו

השארת תגובה