קייטרינג לחתונה

אחד העוגנים החשובים ביותר בתכנון חתונה הוא האוכל ולכן חשוב לחפש חברת קייטרינג מובילה המתמחה באירועים בשטח ובטבע ומציעה מספר תפריטים מגוונים המותאמים למאפייני האירוע והמשתתפים.

חתונה הולכת יד ביד עם אוכל טוב ומשובח ותפריט טוב ייתן לאירוע שלכם נקודת פתיחה מצוינת. אצלנו תוכלו לבחור את המנות שיוגשו לכם מתוך מגוון תפריטים עשיר ומגוון מהמטבח המקומי של זמן כרמל – מטבח דרוזי מסורתי ואותנטי אשר יודע גם לצאת מאזור הנוחות שלו ולשלב מנות מהמטבח המודרני כשצריך.
התבשילים המיוחדים שלנו מוכנים ביד אוהבת ומקצועית ומשמרים עדיין את סודות בישול. האוכל מבוסס על חומרים טריים, תבלינים מסורתיים ובעיקר – הרבה אהבה.

 

318a8f1b-8af1-4fee-b1c7-e38942683e01

בשנים האחרונות הביקוש להפקת אירועים בטבע הוא גדול במיוחד, ולכן רוב חברות ההפקה והקייטרינג, כולל כל הספקים, ערוכים באופן מקצועי ביותר לאירועים מסוג זה. קייטרינג זמן כרמל מגיע לכל הארץ ויודע לשנע את עצמו ביעילות לכל מקום בו נערכת החתונה – גם אם בלב הטבע.

חיבור של טעם טוב עם ניסיון של שנים בהפקת אירועים בשטח מעניקים לקייטרינג זמן כרמל יתרון שירותי חשוב מאוד – האוכל יצא בזמן וכמו שנקבע, ע"י צוות מקצועי ואמין.

לקייטרינג זמן כרמל, מלבד אוכל טרי טעים ועשיר, ישנן יכולות הפקה מקצועיות לצאת לשטח בפריסה ארצית, הפקה מלאה של האירוע: החל מבחירת המקום ביחד עם הזוג, תאורה, ריהוט, עיצוב, גנרטורים ועוד.

איך אתם חולמים לחגוג את החתונה שלכם?

אתם תספרו למה על מה חלמתם >> אנחנו נדאג לחבר את הכל, ולהפיק עבורכם אירוע של פעם בחיים לכל החיים.

זמן כרמל – קייטרינג דרוזי עם תרבות של אירוח - מטבח המשלב מבחר טעמים, ריחות וצבעים.
השירות ניתן במתחם זמן כרמל או בכל מקום אחר בפריסה ארצית.
השאירו פרטים או התקשרו