אירועים עסקיים

כנסים ואירועים עסקיים הם דבר מורכב שלא קל להפיק ללא ניסיון וללא עזרה של גורם שצבר ניסיון בתחום הזה. לנו בזמן כרמל יש ניסיון רב עם ארגון והפקת כנסים קטנים ואירועים עסקיים ויש מספר נקודות בולטות שחייבות להילקח בחשבון בשלב התכנון של אירוע כזה:

לוקיישן מיוחד

למרות שאירועים עסקיים וכנסים נערכים לרוב באולמות או במרכזי כנסים, ישנה אפשרות לבחור דווקא לוקיישנים ייחודיים ויוצאי דופן, כמו מתחם זמן כרמל, בו יש גם אולם אירועים/כנסים וגם רחבת חיצונית גדולה סביב בריכות שחייה, המוקפת בנוף הציורי של דליית אל כרמל.

הקונספט 

חווית אירוע ייחודית יכולה להיווצר באמצעות בחירה באירוע קונספט. לא משנה אם בוחרים קונספט מוכר או חדשני, חשוב לעשות זאת בצורה מושקעת, עם תשומת לב לפרטים הקטנים.

אופי הפעילות 

אירועים בשילוב הדרכה ופעילויות הם מתכון להצלחה, במיוחד בקרב עובדים שעבודתם משרדית ואינה כוללת פעילות גופנית או אקטיבית יום יומית.

אירוע חברה שהעובדים שלכם לא ישכחו

קייטרינג מותאם

עניין האוכל, השתייה והמתוקים לוקחים חלק מרכזי באירוע עצמו ותורמים להצלחתו – בזמן כרמל תוכלו להינות עם קייטרינג ים תיכוני אותנטיי ייחודי או לחילופין תפריט קייטרינג בסגנון עדכני יותר ומותאם לקהל של אותו האירוע

הופעה

חלק לא קטן מהאירועים כוללים גם הופעה. ההופעה יכולה להיות של אמן מפורסם, נגנים או בדרנים. יש מקום לשקול כחלופה הופעה בשיתוף הקהל כגון קריוקי או ערב זמר, המחזה, סטנד -אפ ועוד.

חברת הפקה מקצועית

קריטי מאוד לבחור חברת הפקה מקצועית שצברה ניסיון בהפקות בכלל וכזאת של אירועי חברה בפרט. זה למעשה הצעד הראשון ואולי החשוב ביותר, שיקבע את החוויה הסופית שתתקבל.

זמן כרמל – קייטרינג ים תיכוני עם תרבות של אירוח - מטבח המשלב מבחר טעמים, ריחות וצבעים.
השירות ניתן במתחם זמן כרמל או בכל מקום אחר בפריסה ארצית.
השאירו פרטים או התקשרו